Obóz Rewal

Podajemy informację o naszym obozie zimowym na który pojedziemy w dniach 29.01-4.02.2023 w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Podczas obozu przez 7 dni mamy zaplanowane: 20 treningów (14 koszykarskich i 6 motorycznych i ogólnorozwojowych) co daje nam przez tydzień obozu ponad miesiąc treningów gdy chłopcy chodzą do szkoły. Zachęcam do zapisów. Wspólny pobyt to znakomita szansa na zgranie się naszych zawodników, na fajne spędzenie czasu nad morzem, na zacieśnienie przyjaźni i aklimatyzację się w grupie.

Oferujemy: ·      Zakwaterowanie w pokojach dwu, trzy, cztero i pięcioosobowych pokojach o bardzo dobrym standardzie z łazienkami, balkonami i TV,·      Smaczne, zdrowe, domowe posiłki (śniadanie i kolacja wydawane      w formie bufetu szwedzkiego, obiad porcjowany plus podwieczorek)       wydawane w Jadalni Ośrodka,·      Sprzęt rekreacyjny (gry planszowe, piłki, badminton, rakiety do tenisa stołowego, cymbergaj, karaoke)·      Sala dyskotekowa służąca również do gier i zabaw wyposażona w stoły do gry w tenisa stołowego oraz piłkarzyki·      Wyciszoną salę TV na seanse filmowe·      Sala edukacyjna·      Internet bezprzewodowy ·      Krąg ogniskowy·      Szachy zewnętrzne·      Plac Zabaw z trampoliną·      Ośrodek wyposażony w monitoring z zabezpieczonym wejściem do Budynków oraz z ogrodzonym całym terenem.

Charakterystyka miejscowości REWAL:

Rewal to kąpielisko nadmorskie w woj. Zachodniopomorskim, położone 

25 km od Kamienia Pomorskiego i 50 km od Kołobrzegu. Klifowy brzeg, szeroka, czysta i piaszczysta plaża oraz wspaniały mikroklimat, a także ilość atrakcji turystycznych to bez wątpienia duże atuty tej miejscowości. 

Sama miejscowość jest niewielka, ale posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę turystyczną i jest niezwykle atrakcyjna. W Rewalu znajdują się dwa tarasy widokowe na morze, Aleja różana i Aleja zakochanych. Ponadto bezpośrednia okolica obfituje w wiele atrakcji i zabytków wartych odwiedzenia. 

Cena za uczestnika wynosi ……..zł i zawiera:*   pełne wyżywienie / śniadanie stół szwedzki, obiad serwowany do stolika z podwieczorkiem i kolacja stół szwedzki /*   zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych*    korzystanie z całego dostępnego zaplecza sportowo-rekreacyjnego wraz ze sprzętem*   opieka Pielęgniarki wg grafiku* treningi dwa razy dziennie w hali sportowej po 1,5h, + treningi motoryczne, ogólnorozwojowe i biegowe na plaży i stadionie* ubezpieczenie* transport * opieka trenerów 24h* wycieczki*